foto1
Nicwałd
foto1
Podstawowa
foto1
w Nicwałdzie
foto1
imienia
foto1
Bł.Ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

+48 56 4685425
spnicwald@gruta.pl
SP w NicwałdzieKolejny wyjazd do kina klas IV i V zaliczony!
Podróż i film " Śnieżka i Fantastyczna Siódemka" bardzo spodobał się dzieciom.
Po powrocie do szkoły, z okazji tłustego czwartku, czekał na nas słodki poczęstunek.

14 lutego odbył się w szkole walentynkowy bal karnawałowy. W wydarzeniu tym brali udział uczniowie z oddziałów przedszkolnych i klas I-V.
Wszystkie dzieci już od rana nie mogły doczekać się imprezy. Dzieci zaprezentowały nam całą gamę różnokolorowych, ciekawych przebrań.

Była wspólna zabawa, konkursy z nagrodami, ale przede wszystkim radość i uśmiech na twarzach naszych najmłodszych uczniów!
14 lutego przedszkolne "Pszczółki" przednio bawiły się na balu karnawałowym. Wystroiły się w zwyczajowe przebrania na tę okazję. Prezentowały się rewelacyjnie! Oczywiście były też tańce, konkursy i smakołyki.
Dokładnie 23 lutego 1945 roku w obozie koncentracyjnym w Dachau, zaledwie chwilę przed wyzwoleniem, umiera ksiądz, podharcmistrz, harcerz Związku Harcerstwa Polskiego, błogosławiony katolicki, jeden z patronów diecezji toruńskiej, patron harcerzy polskich i patron naszej placówki.

Już za tydzień przypada 75 rocznica śmierci tego wielkiego człowieka.Copyright © 2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Nicwałdzie_ZK 2020 Rights Reserved.